Sostinės pareigūnai linkėjo gyventojams šventes sutikti saugiai

Data

2018 12 27

Įvertinimas
1
1-45.JPG

Gruodžio 22 d. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai Katedros aikštėje ir prie vieno iš didžiausio prekybos centro Vilniuje dalyvavo prevencinėse akcijose ,,Pramogauk saugiai“ ir ,,Sutikime šventes saugiai“. Jų tikslas – skatinti gyventojų sąmoningumą gaisrinės saugos srityje, skatinti suaugusius, jaunuolius ir vaikus prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, prie gaisrosaugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, formuoti teigiamą bendruomenės nuomonę apie priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklą, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją, skatinti pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusiųjų, jaunimo ir vaikų iniciatyvas gaisrinės saugos srityje.

Renginių metu pareigūnai gyventojams dalijo patarimus, kaip naudoti pirotechnikos priemones ir  kaip išvengti gaisro. Taip pat pristatė edukacinę priemonę „Gaisrų prevencinė priekaba“, demonstravo aktyviuosius gaisrinės saugos įrenginius, aiškino gaisrų priežastis, mokė, kaip naudotis pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis. Jiems buvo parodyti prevenciniai filmai ir fotografijos.

Pareigūnai linkėjo gyventojams šventes sutikti saugiai ir be gaisrų, bendravo su žmonėmis, dalijo patarimus, kaip išvengti nelaimių, kaip apsaugoti save ir savo namus šventiniu laikotarpiu. Nestigo įvairių edukacinių užsiėmimų, visi susirinkusieji turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje bei smagiai praleisti laiką.

Vilniaus APGV ir Vilniaus AVPK nuotr.