Kiek svečių talpina Vilniaus ugniagesių garažai?

Data

2018 09 28

Įvertinimas
3
vartai10_virsutine.jpg

Rugsėjo 27-oji Vilniaus ugniagesiams išaušo kiek kitokia nei įprastai. Tądien ugniagesiai gelbėtojai ne tik skubėjo gesinti gaisrų, atlikti gelbėjimo darbų ir kitaip padėti į nelaimę patekusiems, bet ir kvietėsi pačius smalsiausius vilniečius užsukti į svečius. Vakar visų septynių Vilniaus mieste esančių ugniagesių komandų vartai buvo pakelti tam, kad galėtumėte ateiti ir patys pamatyti, kaip atrodo ugniagesio gelbėtojo „biuras“, kas slepiasi už masyvių garažo vartų, pro kuriuos dažnai pravažiuojate Vilniaus gatvėse. Jūsų, susidomėjusių mūsų kvietimu, buvo tiek daug, kad tądien svečiuose iš viso sulaukėme apie 900 žmonių! Populiariausiomis apsilankymo valandomis spėliojome, kiek gi svečių gali sutalpinti mūsų garažai? Kaip ir pridera svečiams, buvote aktyvūs ir norėjote išbandyti viską: pasimatuoti ugniagesio gelbėtojo striukę ir šalmą, pasėdėti gaisriniame automobilyje, rankose palaikyti ar tiesiog paliesti ugniagesių gelbėtojų naudojamą techniką, savo jėgas išbandyti užsidedant deguonies balioną. Džiuginote ir savo smalsumu – domėjotės viskuo: nuo gaisrų prevencijos iki to, ko reikia norint tapti ugniagesiu gelbėtoju arba savanoriu ugniagesiu gelbėtoju, nuo to, kaip atrodo ugniagesio gelbėtojo diena iki to, kas sudėtingiausia tokį darbą dirbant. Galiausiai, nestokojote šypsenų ir žodžio „ačiū“. Džiugina, kad aplankyti ir pabendrauti su Vilniaus ugniagesiais panoro labai įvairūs ir spalvingi žmonės: nuo pačių mažiausių darželinukų ir pradinukų iki vyresniųjų klasių mokinių ir net suaugusiųjų, kurie pasisvečiuoti užsuko su šeimomis ar draugais.

Už Jūsų smalsumą, norą pasikalbėti ir prisiliesti prie ugniagesio gelbėtojo kasdienybės tariame Jums visiems didelį AČIŪ. Tikimės, kad mums pavyko Jums padovanoti tiek teigiamų emocijų ir įspūdžių, kiek jų mums suteikė Jūsų apsilankymas.

Taip pat, nuoširdžiai dėkojame tądien dirbusiems Vilniaus ugniagesiams, kurie savo paprastu ir nuoširdžiu bendravimu pasitiko smalsiausius vilniečius, aprodė savo „biurus“ ir dalijosi savo istorijomis.

Nuotraukų galerijoje galite įsitikinti, kad tądien Jūsų visų – apsilankiusiųjų ir Vilniaus ugniagesių dėka buvo apsikeista ne vienu šimtu šypsenų.