Efektyvių darbo rezultatų siekti mums padeda bendradarbiavimas

Data

2018 12 13

Įvertinimas
0
ukmerge.png

2018 m. gruodžio 12 d. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (toliau – Vilniaus APGV) vyko šios tarnybos viršininko Dainiaus Vyšniausko ir Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Ukmergės rajono darbuotojų susitikimas. Susitikimo metu dalyviai supažindino vieni kitus su abejose tarnybose įvykusiomis struktūrinėmis pertvarkomis, aptarė pagrindines savo funkcijas, pasidalino gerosiomis patirtimis. Vilniaus APGV Ukmergės PGT viršininkas Dainius Vyšniauskas supažindino svečius su ugniagesių gelbėtojų kasdienybe, aprodė patalpas, turimą techniką bei įrangą, pristatė jos galimybes. Svečiai papasakojo apie savo darbą ir iššūkius, su kuriais jiems tenka susidurti.

Susitikimo metu sutarta, kad Vilniaus APGV Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai teiks visokeriopą pagalbą į bėdą patekusiems vaikams ir jiems padėti atvykusioms tarnyboms, aptarti bendradarbiavimo prevencijos srityje klausimai taip pat nuspręsta 2018 m. gruodžio 27 d. organizuoti ekskursiją Vilniaus APGV Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje globos centro laikinosios globos grupėje gyvenantiems vaikams.

Trumpas dviejų pagalbą teikiančių tarnybų susitikimas yra puikus pavyzdys, kaip svarbu yra bendradarbiauti siekiant efektyvių veiklos rezultatų.

Vilniaus APGV džiaugiasi nauja draugyste, kuri ateityje tikimės atneš dar daugiau teigiamų rezultatų, kuriant saugią aplinką tiek vaikams, tiek ir visai visuomenei.